TEAM

Napiš nám

Neboj se napsat někomu z nás přesně podle toho, s čím ti můžeme pomoci, anebo využij formulář vhodný pro všechny záležitosti.

Pracovní skupiny

Finance a správa

Pavel
Anna

Programy v ČR

Kristýna
Lucka

Public relations

Lenka
Kamil
Katka

Mezinárodní spolupráce

Zuzka
Tužka

Projektová činnost & HR

Betty
Domča

Dobrovolníci dalších aktivit

Jakub
Anna
Bára

O nás

Tužka

Studuje cizí jazyky pro cestovní ruch, ráda cestuje, poznává nové kultury a jejich zvyky. Strávila téměř rok na Erasmu+ ve Francii, pobyt v zahraničí ji rozšířil celkové povědomí o světě, a proto by i nadále chtěla uplatňovat a prohlubovat znalost cizích jazyků a pomáhat ostatním v seberozvoji a v nových příležitostech.

Lucka

Je ve 3. ročníku střední pedagogické školy v Čáslavi. Ráda sportuje, ať už mluvíme o kolektivních hrách anebo běhání a cvičení. Aktivně se věnuje hudbě, zpívá a hraje hned na několik nástrojů. Do budoucna by se ráda věnovala dětem a práci s nimi.

Kamil

Úspěšně dokončil středoškolská studia a nově získal práci jako grafik a ilustrátor ve firmě Velebný & Fam. Věnuje se cvičení, převážně na hrazdách s vlastní váhou. Rád maluje a vaří. Miluje hledat skrytý potenciál produktů od firmy Adobe a tím zlepšovat svůj grafický cit i um.

Anna

Betty

Studuje na fakultě humanitních studií na Univerzitě Karlově v Praze. Miluje tanec ve všech jeho podobách, ale nejraději tančí street dance, který zároveň vyučuje. Kromě tance a sportu ráda fotí, čte knihy i komiksy a kouká na seriály. Její vášní je poznávání nových kultur, jídel a lidí, ale také se ráda vrací na známá místa a s každou další cestou propadá kouzlu cestování stále víc.

Dominika

Domče je 21 let a studuje psychologii na FSS Masarykovy univerzity v Braně. Ráda pomáhá lidem a organizuje různé akce v rámci dobrovolnictví, přičemž je její největší vášní cestování. Ráda tráví čas s přáteli, poznává zajímavé lidi, objevuje nová místa a učí se novým věcem, což nalézá právě v cestování. Erasmus+ ji ukázal nové možnosti, jak poznávat svět a vzdělávat se za minimální náklady. Její cestovatelskou pouť nastartoval právě jeden z projektů, a to ve Walesu. Z toho důvodu by se v budoucnu ráda podělila s dalšími mladými o své zkušenosti a umožnila jim zažít to, co sama prožila.

Katka

Druhým rokem studuje na Filozofické fakultě UHK v Hradci Králové. Za sebou má již studium na SOŠ pedagogické v Nové Pace oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Zbožňuje čokoládu, čtení a divadlo, kterému se sama dlouho věnuje a v neposlední řadě také hudbu. Přes 10 let je skautkou v Jaroměři.

Kristýna

Prvním rokem učí na Církevním gymnáziu v Kutné Hoře, ale má v plánu dokončit magisterské studium na UHK v Hradci Králové. Od mala hraje na klavír a lesní roh a ráda čte knížky, filmy a jakékoliv kreativní využití volného času, ráda také zpívá a tráví čas s přáteli.

Zuzka

Zuza letos dokončuje magisterské studium mezinárodních vztahů na Karlově univerzitě. Mezi oblast jejího zájmu patří zejména Turecko a Blízký východ. V rámci programu Erasmus+ má za sebou kromě studijních pobytů v Dánsku, Itálii a ve Francii také sedm vzdělávacích výměn a tréninkových kurzů. Není tak žádným překvapením, že ve volném čase Zuza nejraději cestuje za poznáním. Kromě toho ráda čte, zajímá se o zdravý životní styl nebo cvičí powerjógu.

Lenka

Lenka je studentka Marketingové komunikace a Public Relations na Karlově univerzitě. Mimo angličtinu mluví plynně německy a učí se španělštinu. Mezi její koníčky patří také běhání a bouldering. V budoucnosti by se chtěla věnovat behaviorální ekonomii a marketingu neziskových organizací. Jako jednu z nejvíce sebe rozvojových aktivit považuje cestování a poznávání nových kultur.

Pavel

Pavel je ve 3. ročníku Politologie a věnuje se mezinárodním vztahům, obchodu a právu. Snaží se být aktivním v mnoha oblastech společnosti, ať už jako dobrovolník nebo stážista. Mnohokrát se zapojil do projektů a konferencí programu Erasmus+ a nyní se snaží tyto projekty dál šířit mezi ostatní. Do budoucna plánuje mnoho věcí, které se postupně určitě dozvíte...