Podnikání s programem erasmus

Erasmus for Young Entrepreneurs

ERASMUS PRO MLADÉ PODNIKATELE

Program Erasmus pro mladé podnikatele pomáhá začínajícím evropským podnikatelům nabýt znalostí potřebných k zahájení nebo úspěšnému provozování malého podniku v Evropě. Nové podnikatelé se setkávají a vyměňují si znalosti a nápady pro podnikání se zkušeným podnikatelem, u něhož žijí a s nímž spolupracují po dobu 1 až 6 měsíců. Pobyt částečně financuje Evropská komise.

VÝHODY

Jste-li začínajícím podnikatelem, budete mít školení přímo v malém nebo středním podniku jiné účastnické země. Tím se usnadní úspěšný start vašeho podnikání nebo se upevní váš nový podnik.

Využít můžete také přístupu na nové trhy, mezinárodní spolupráce a případných možností spolupráce se zahraničními obchodními partnery.

erasmus_for_young_entrepreneurs_palyazat-0

Jako hostitelský podnikatel získáte pro svůj podnik nové nápady motivovaného začínajícího podnikatele, který by mohl mít specializované dovednosti či znalosti na poli, jež neovládáte a jež by mohly doplnit ty vaše.

Většina hostitelských podnikatelů tuto zkušenost ocenila natolik, že se rozhodli v návaznosti na ni pozvat další začínající podnikatele.

jedná se o spolupráci, která je skutečně úspěšná pro všechny a díky níž mohou obě strany objevit nové evropské trhy, obchodní partnery a různé způsoby podnikání.

stefan-stefancik-257625